Menu
Alışveriş sepetiniz

Teslimat Bilgileri

TESLİMAT BİLGİLERİ;

 

1-YERİNDE TESLİMAT;

Değerli müşterilerimiz, ihtiyaçlarınızı şirket merkezimize gelerek satın alabilirler. Şirket merkezimizin açık adresini iletişim bölümünden kontrol edebilirsiniz.

İhtiyaç duymanız halinde mağazamızdaki teknik personelimizden ürünü yazıcınızda test edilmesini talep edebilirsiniz.

 

2-KARGO İLE TESLİMAT;

Kargo Şirketi:

Kargo ile taşıma işlemi yalnızca mağazamız tarafından belirlenen kargo şirketleri ile yapılır. Mağazamız taşıyıcı firma seçimini çeşitli kriterlere (fiyat, zamanında teslimat, geniş dağıtım ağı vb.) varyasyonlara göre yapmaktadır. Tüm ürünler Mng Kargo ile gerçekleştirmektedir ve indirimli fiyatlarımızdan sipariş veren bütün üyelerimiz faydalanabilmektedir.

Toner ve Kartuş ihtiyaçlarınıza www.tukenmeztoner.com bir telefonda yanında 0(212) 324 1 325 pbx

 

3-KURYE İLE TESLİMAT;

Kurye Servisi

tukenmeztoner.com İstanbul Avrupa ve Asya Yakasında bir çok bölgeye öğleden önce ve öğleden sonra   1 ile 3 Saat arasında Kurye teslimatları sağlamaktadır. Hızlı motokurye ekibimizle siparişlerinizi ayağınıza getiriyoruz.

 

4-DENEYEREK ALMA ;

Kurye Servisi

İhtiyaç duymanız halinde kurye personelimizden ürünü yazıcınıza monte ederek test yapmasını talep edebilirsiniz.

 

Kargo Ücretleri:

Tüm taşıma şekilleri ücretli olup zaman ihtiyacınıza göre Kargo çeşitleri(PTT, Aras, Ups) veya Standat Kurye, Çok Hızlı Kurye seçeneğiyle, aciliyetinize göre ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

 

İade

Yanlış ürün sipariş, ürün kusursuzluğu ispat edilmiş konularda İade ve değiştirme gibi işlemlerde taşıma ücreti alıcı tarafından karşılanır. Mağazamızın kusuru nedeniyle meydana gelen tüm taşıma ücretleri firmamız (Yanlış ürün, hatalı bozuk ürün vb. ) tarafından karşılanır.

 

Yazıcınız uzunca bir süredir çalışmıyor ve eski toner bittiği şüphesiyle verilen yeni sipariş neticesinde gönderilen toner veya kartuşun aynı hata ile çalışmaması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

 

 

Kargo Süreleri:

Kargonun teslimat süreleri kargo şirket/leri tarafından belirlenir. Mağazamız yalnızca kargoya teslim edilecek zamanı bildirmekle yükümlüdür. İstenmeden özel koşullar oluşması halinde bu süreler değişebilmektedir. Mağaza merkezimiz İstanbul'dadır. İstanbul ili ve komşu illere sevkiyat süreleri 24 saattir. Firmamız  merkezine uzak iller için teslimat süreleri yaklaşık 48 saattir.

 

Siparişinizin gönderildiği bilgisi size ulaştıktan sonra 3 iş günü olan gönderim süresi işlemeye başlar. Tüm hesaplamalar iş günü olarak hesaplanmalıdır. Pazar günleri ve tatil günleri süre hesaplarken kullanılmamalıdır. Cuma günü oluşturulan siparişler salı akşamına kadar, cumartesi, pazar günü oluşturulan siparişler çarşamba akşamına kadar anlaşmalı kargo şirketine teslim edilir.

 

Siparişiniz gönderildi mesajını aldıktan sonraki 3 gün içerisinde kargo elinize ulaşmazsa info@tukenmeztoner.com adresine bir e-posta göndererek kargonuzu takip etmemizi sağlayın. Kargonuzun size ulaşmadığı bilgisini 7 iş günü içinde bize bildirmediğiniz takdirde gönderim ile ilgili sorumluluğumuz sona ermektedir. Bu süre sonunda sorumluluk kargo şirketi ile alıcı arasındadır.

 

Kargo Kaybolursa:

 

Tarafınıza ulaşmayan siparişleriniz için 0212 324 1 325 nolu telefondan müşteri temsilcimizle iletişim kurmalısınız. Kargo firması ile yapılacak görüşme neticesinde ürünün kaybolduğu tespit edilir ise; tarafınıza yeni ürün sevk edilecektir. Aynı ürünün stoklarımızda kalmaması durumunda, para iadesi ödeme şekline göre yapılacaktır.

 

Kargo Güvenliği:

Tüm siparişleriniz anlaşmalı kargo şirketi tarafından sigortalıdır. Sigortanın geçerli olması için siparişinizi teslim aldığınızda kargo görevlisi önünde açılması gereklidir. Üründe bir hasar görüldüğünde rapor tutturarak bir kopyası alınmalıdır. Zarar görmüş kargoyu kesinlikle teslim almayınız . Aksi taktirde siparişiniz gönderilmiş kabul edilecektir. Tereddütte kaldığınız durumda 0(212) 324 1 325 pbx nolu telefonu arayarak yetkililerden de bilgi alabilirsiniz

 

Kargo Kontrolü:

Paket size ulaştığında fiziksel olarak zarar görüp görmediğini kontrol edin. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış paketleri mutlaka kargo yetkilisi eşliğinde açarak kontrol edin. Beklenmedik bir durum oluştuğunda, paketi teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak ile tespit ettirin ve sigorta tarafından karşılanmasını talep edin.

 

Bu yapışkan Bildirim modülüdür. Çerez bildirimleri veya özel promosyonlar vb. Gibi yapışkan mesajlar için kullanabilirsiniz.